אודות חינת הזהב-אילנית פור-ראובן

אילנית פור-ראובן מפיקת אירועים אותנטיים וייחודיים, ומעצבת שמלות חינה בעיצובים מיוחדים, מנהלת חברת חינת הזהב. אילנית תשמח להפיק עבורכם את טקס החינה ולהפוך את אירוע החינה מרוקאית לאירוע מלכותי וקסום ע”י השראה ממרוקו של פעם. לחוויה בלתי נשכחת.

אילנית פור ראובן מנהלת חינת הזהב תהפוך את טקס החינה שלכם, לחוויה העוצרת נשימה שכל מי שחווה אותה נדהם מההופעות שמדהימות את כל הקהל כל פעם מחדש. את התלבושות לחתן ולכלה מעצבת אילנית פור ראובן מנהלת חברת חינת הזהב, חלק מהתלבושות מיובא ממרוקו, וחלק מהתלבושות ושמלות החינה מעצבת אילנית פור ראובן מתוך קפדנות על בחירת אבנים לשיבוץ, בדים בצבעים מיוחדים, ולכן העיצובים שלהם אותנטיים ומיוחדים, המתחדשים כל שנה בקולקציה חדשה.

מימונה בחינת הזהב

חינת הזהב – אילנית פור-ראובן מפיקה את האירוע מתחילתו ועד סופו עם צוות מיומן ומקצועי.

אילנית פור ראובן – חינת הזהב מציעה מבחר תלבושות לחינה – קולקציה ענקית לחתן ולכלה, תלבושות מרהיבות ומיוחדות, תלבושות חינה למשפחה הקרובה, תלבושות חינה למלווים ולמלוות, גראב, תלבושות חינה לאורחים, תלבושות חינה לילדים, תלבושות חינה למלצרים, תלבושות חינה למגזר הדתי.

מבחר עשיר של אוהלים לחינה מאובזרים בתפאורה  ובציוד אותנטי כמיטב המסורת המרוקאית, וכן אוהל ענק לאירוע חברות ומוסדות ואירועים מיוחדים. וכן, כרכרות, אפריונים, פינות ישיבה אלטרנטיביות, פינות אותנטיות, פינות מופלטה וספינג’, רקדניות בטן, להקות מרוקאיות ועוד… עיצוב האולם/החצר או כל מקום שתבחרו לקיים את החינה, עיצוב המקום באדום וזהב, כיסויים בזהב לכיסאות מפות אדומות לשולחנות עם ראנרים בזהב, עיצוב בר מתוקים, עיצוב קבלת הפנים. כל אולם החינה הופך לממלכה קטנה ממרוקו.

טקס בר מצווה – טקס הר סיני מרגש בליווי שופרות, לוחות הברית, ספר תורה, ותפאורה לבר מצווה. החתן עטוף בגלימה והחברים בטליתות , קבלת פנים מרגשת עם מרכבה וספר תורה, טקס מרגש עד דמעות. אילנית – חינת הזהב  הפיקה חינות לחברות גדולות, ולמיטב הסלב… הפיקה מימונה לעיריות גדולות שאירחו את ראש הממשלה וחברי כנסת רבים, אתם מוזמנים להכנס לאתר ולעיין בתמונות.

בסטודיו עשיר ומפואר הבנוי על טהרת המסורת המרוקאית, המביא את אירוע החינה שלכם לרמת יוקרה שטרם הכרתם, ולהתרשם מהקולקציה הגדולה והייחודית. ולפגוש לראשונה את חלום חייכם בדרך להתגשמות…

בברכה, והמון אהבה… מזל טוב,
אילנית פור-ראובן
חינת הזהב

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר